Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector – Mikrotik

345,00 lei

S+85DLC03D este un transceiver SFP+ 10G cu un conector LC, 850nm, pentru conexiuni de fibra multimod de pana la 300 de metri.

Toate aceste transceivere sunt testate si compatibile cu CCR1036-8G-2S+ si CCR1036-8G-2S+EM. Sunt compatibile si cu dispozitive SFP non-MikroTik.

Categorie: Etichetă: